The Legend of Zelda: 5 geriausi sagos skyriai

Pagaliau po laukimo, kuris atrodė nesibaigiantis, akimirka beveik atėjo: gegužės 15 d. pasaulis pagaliau galės grožėtis karalystės ašaromis – nauju sagos skyriumi, kurio tikrai nereikia pristatyti. „The Legend of Zelda“ iš tikrųjų yra viena iš tų franšizių, kurios savaime sugeba vis turtingesnę vaizdo žaidimų istoriją paversti unikalia ir ypatinga. Medija, kuri vystėsi per dešimtmečius ir kuri šiandien taip pat pasiekė tam tikras viršūnes, o galbūt visų pirma su tokio kalibro produktais: „Breath of the Wild“, išleistas 2017 m., greičiausiai yra simbolinis demonstravimas to, kas ką tik buvo parašyta.

Todėl „The Legend of Zelda“ saga bus praturtinta dar vienu šedevru, kuris apvainikuotų tai, kas daugeliui iš mūsų buvo nuolatinis, fiksuotas taškas ir mūsų, kaip vaizdo žaidimų mėgėjų, mokymosi lygiu. Kaip mes pasiekėme šį tašką? Mes kalbame apie serialą, kuris prasidėjo 1986 m., kurį sukūrė Shigeru Miyamoto ir Takashi Tezuka: nuo tada prasidėjo fantastiška kelionė, kurią šiandien sudaro daugiau nei 30 pavadinimų tarp pagrindinių skyrių ir papildomų dalių ir kurios visame pasaulyje parduota daugiau nei 110 milijonų kopijų.

Sėkmė, kurią ne kartą pripažino kritikai ir visuomenė, kurią šiandien norime paminėti prisimindami penkis geriausius „The Legend of Zelda“ sagos skyrius. Nedidelis šuolis į praeitį, kuris, tikimės, galės sužadinti tą tobulą atmosferą ir pojūčius, kad apimtų ir šį naują Nintendo pasirašytos franšizės epizodą.

The Legend of Zelda: 5 puikūs sagos skyriai

Laiko Okarina

Pradėkime nuo to, kas yra bene labiausiai pripažintas visos serijos skyrius. Esame 1998 m. žiemą, o laimingieji „Nintendo 64“ savininkai savo rankose ras nesenstantį šedevrą, atitinkantį „The Legend of Zelda: Ocarina of Time“ pavadinimą.

Penktasis franšizės skyrius, taip pat pirmasis, siūlantis trimatę patirtį, vėl perkelia mus į Linko vaidmenį: mūsų veikėjas turės užduotį sustabdyti Ganondorfą ieškant Triforce ir tai darant. jis ras sau keliaudamas laiką ir… Žaisdamas ikonišką okariną, kurią visi žinome. Tiesą sakant, nedaugelis muzikos instrumentų vaizdo žaidimų istorijoje yra tokie žinomi ir iš karto atpažįstami kaip ši okarina, simbolis kūrinio, kuris, praėjus 25 metams po išleidimo, ir toliau jaudina žaidėjus iš viso pasaulio.

Nuo pat jo išleidimo kritikai ir visuomenė sutarė reklamuoti šedevrą, galintį pažymėti visą kartą puikiais balais: „Nintendo 64“ yra konsolė, kurią visi prisimename ir kuria žavimės dėl tokio produkto, kuris taip pat pripažintas Gineso sertifikatu. primatų, tokių kaip „ kritiškiausiai vertinamas vaizdo žaidimas Metacritic “. Neblogai, tiesa?

Nuorodos pabudimas

Prieš penkerius metus iki „Ocarina of Time“ „The Legend of Zelda“ gerbėjai susipažino su „Link's Awakening“ : ketvirtasis sagos skyrius, išleistas „Game Boy“, daugelio nuomone, yra geriausias franšizės pavadinimas tarp dviejų dimensijų. Žaidimas yra tiesioginis „Nuorodos į praeitį“ tęsinys ir seka mūsų mylimą veikėją naujoje kelionėje į Hyrule žemę.

Režisierius Takashi Tezuka, Link's Awakening visais atžvilgiais yra viena įdomiausių ir patraukliausių patirčių, kurias galėjo pasiūlyti puiki maža nešiojama konsolė, pasirašyta Nintendo. Jau nekalbant apie tai, kad išleidus vien pavadinimą, „Nintendo“ pastebėjo, kad „Game Boy“ pardavimai visame pasaulyje išaugo 13 % – tai neįtikėtina sėkmė legendai, kurią prieš kelerius metus Japonijos milžinas norėjo kuo puikiausiai priminti.

Tiesą sakant, 2019 m. buvo išleistas perdarymas, paskelbtas „Nintendo Switch“, kuriame parodomas nepamirštamas Link nuotykis visiškai atnaujintas. Atkūrimo operacija, kreipianti dėmesį į smulkiausias detales, galinti patenkinti ilgamečius gerbėjus ir užfiksuoti naujas žaidėjų kartas. Juk tokių gaminių magija atsiranda ir atliekant tokio tipo operacijas .

The Legend of Zelda: the 5 best chapters of the saga

Vėjo žadintuvas

Paimkime dar vieną mažą šuolį laike, šį kartą atgal į 2002 m. Tai yra „The Legend of Zelda: The Wind Waker“ metai – pavadinimas, kuriam prireikė šiek tiek laiko, kol visi gerbėjai visiškai įtikino tuo, kas iki šiol jau tapo vienu iš populiariausios sagos šios medijos istorijoje. Naujasis grafikos sektorius stebina nuo tada, kai buvo paskelbtas, su cel-shading stiliumi, kuris šokiravo žaidėjus, pripratusius prie visiškai kitokios estetikos.

Žaidimo išleidimas pašalino visas abejones: „karikatūriškas“ „The Wind Waker“ įvaizdis ne tik sugebėjo išteisinti franšizę, bet ir suteikė pasauliui naują franšizės koncepcijos būdą. Kitokia išvaizda, bet vis tiek galinti išsaugoti visus tuos aspektus, dėl kurių „Ocarina of Time“ tapo (beveik) nepakartojamu šedevru. Šiame naujame nuotykyje mes randame Linką, kuris ketina išgelbėti savo seserį Arilą ir į kelionę, kurios metu jis prisijungs prie beprotiškos piratų įgulos, vadovaujamos Dazel.

Vietoj okarinos čia randame vienetinę lazdelę, su kuria mūsų herojus galės sukurti melodijas, išnaudodamas vėjo magiją ir judesius. Pavadinimas buvo parduotas beveik 5 milijonus egzempliorių „Gamecube“ ir iš pradžių buvo platinamas ribotu tiražu, papuoštu disku su originalia „Ocarina of Time“. Kritikai „Wind Waker“ reklamavo puikiai, įtraukdami jį į istoriją kaip vieną geriausių visos serijos skyrių .

The Legend of Zelda: the 5 best chapters of the saga

Nuoroda į praeitį

Nuoroda į praeitį, gimusi kaip pirmųjų dviejų skyrių įžanga, šiandien prisimenama kaip vienas kertinių visos sagos akmenų. Mes devintojo dešimtmečio pradžioje, nepamirštamo „Super Nintendo“ eroje: konsolė, kuri visuomenei suteikė Super Mario World, Star Fox, EarthBound, Chrono Trigger… Ir tik trečiasis serijos skyrius buvo sukurtas. pateikė Shigeru Miyamoto.

Siužetas nukelia mus į Hyrule širdį, kur princesė Zelda, kalinė pilyje, kur ją uždarė piktasis burtininkas Agahnimas, desperatiškai prašo mūsų mylimos veikėjos Link pagalbos. Čia prasideda kelionė, kuri nuves mus į tai, kas jau tuo metu buvo laikoma vienu gražiausių kada nors matytų nuotykių vaizdo žaidime.

Kūrinio sėkmė paskatins sukurti komišką adaptaciją, pasirašytą garsiojo mangakos Shōtarō Ishinomori ir išleistą Nintendo Power nuo 1992 m. sausio mėn., ir tiesioginį tęsinį… Po daugiau nei dvidešimties metų! Tiesą sakant, tai yra 2013 m., kai tas kitas šedevras, kuris atliepia „A Link Between Worlds“ pavadinimą: liudija, kiek net ir po kurio laiko tokie pavadinimai visada gali palikti pėdsaką ir palikimą, neaplenkiamą vaizduotės.

The Legend of Zelda: the 5 best chapters of the saga

Laukinės gamtos kvėpavimas

Baigiame vienu naujausių ir daugeliu atžvilgių labiausiai stebinančių visos franšizės skyrių. Laukinės kvėpavimas tai buvo esminė kryžkelė ne tiek sagai, kai gerbėjai iš viso pasaulio jau laukė paskelbto šedevro, bet ir platformos, ant kurios jis atkeliavo. Po „Nintendo“ pusės klaidos su greitai pamirštu „Wii U“ lūkesčiai buvo dideli, o abejonės buvo tokios pat svarbios: mes esame 2017 m., o naujo Link nuotykio atėjimas iš karto pasiekė rekordą.

„Breath of the Wild“ suteikė „Switch“ to postūmio, kurio labai reikėjo „Nintendo“, suteikdamas visuomenei šedevrą, kuris iškart įėjo į vaizdo žaidimų istoriją. Palyginti su ankstesniais skyriais pakeistas žaidimas, siūlo atvirą išties įspūdingų matmenų pasaulį: neįtikėtina žaidėjui suteikta laisvė, katapultuota į pasaulį, kupiną detalių, kurias reikia atrasti, ir kampų, kuriuos reikia ištirti, yra tik vienas iš tūkstančio veiksnių, pripažino žaidimo sėkmę.

Visa tai puošia pasakojimas, kuris dažnai griebiasi eksperimentų ir kuris taip pat gali sukelti daugybę skirtingų pabaigų: trumpai tariant, žaidėjas yra jo paties nuotykio šalininkas. Galutinis rezultatas? Puikus kūrinys, kuris tik padidino lūkesčius „Tears of the Kingdom“ iki dar nematyto lygio. Esame tikri, kad šį lygį „Nintendo“ taip pat galės pasivyti .

The Legend of Zelda: the 5 best chapters of the saga

Kartu žiūrėjome keletą geriausių „The Legend of Zelda“ sagos skyrių : puikus būdas prisiminti ne tik nepaprastus vaizdo žaidimus, bet ir tikrus popkultūros ir ne tik šedevrus. Tiesą sakant, nedaugelis kūrinių gali pasigirti panašiu aidu šiuolaikiniame pasaulyje, o tai, kad po daugelio metų rezonansas vis dar toks svarbus, yra labai orientacinis. Trumpai tariant, „The Legend of Zelda“ yra tikrai nemirtinga.

Baigdami, kaip įprasta, kviečiame išsakyti savo nuomonę: Kokius serialo skyrius prisimenate labiausiai? Papasakokite apie tai komentaruose, nekantraujame išgirsti jūsų labai asmenišką patirtį, susijusią su viena iš pagrindinių franšizių vaizdo žaidimų istorijoje.

Posted in: Uncategorized